Contacta

Secretaria


CARME LUQUE
Telèfon: 934 219 529, ext. 206
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
cluque@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

C/Almeria 57

monica-garcia
MÒNICA GARCIA
Telèfon: 934 219 529, ext. 205
Horari d’atenció al públic: 8:00h. a 16:00h.
monicagarcia@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat



LALI ARRUFAT
Telèfon: 934 219 529, ext. 201
Horari d’atenció al públic: 16:00h. a 18:30h.
larrufat@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

C/Gavà 50

CantosIsabel
ISABEL CANTOS
Telèfon: 934 219 529, ext. 401
Horari d’atenció al públic: 8:00h. a 15:00h.
icantos@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


SolerMerce
MERCÈ SOLER
Telèfon: 934 219 529
Horari d’atenció al públic: 15:00h. a 17:00h.
msoler@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


UrreaCarme
CARME URREA
Telèfon: 934 219 529
Horari d’atenció al públic: 17:00h. a 19:00h.
carmeurrea@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

VinuesaLaura
LAURA VINUESA
Telèfon: 934 219 529, ext. 207
Horari d’atenció al públic: 10:00h. a 18:00h.
lvinuesa@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


BarberaAngels
ÁNGELS BARBERÀ
Telèfon: 934 219 529 ext. 207
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
abarbera@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

LisbonaSonia
SONIA LISBONA
Telèfon: 934 219 529, ext. 203
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
slisbona@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Coordinació

XarlesMarta
Marta Xarles
Telèfon: 934 219 529
mxarles@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

ZamoraVictoria
VICTÒRIA ZAMORA
Telèfon: 934 219 529
vzamora@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


MARTA DÍAZ
Telèfon: 934 219 529
mdiaz@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

SalcedoRicard
RICARD SALCEDO
Telèfon: 934 219 529
rsalcedo@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

LOURDES-TARAFA
LOURDES TARAFA
Telèfon: 934 219 529, ext. 153
Horari d’atenció al públic: 8:45h. a 17:15h.
ltarafa@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


LALI ARRUFAT
Telèfon: 934 219 529, ext. 201
Horari d’atenció al públic: 10:30h. a 18:00h.
extra_lectives@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Direcció

ana-mitjans
ANA MITJANS
Telèfon: 934 219 529
amitjans@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

JOSEP-MA.-MARTORELL
JOSEP MA. MARTORELL
Telèfon: 934 219 529
jmmartorell@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

CRISTINA-GARCIA
CRISTINA GARCIA
Telèfon: 934 219 529
cgarcia@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

apbsm
Junta de l’APBSM
Telèfon: 934 219 529
apbsm@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

gpd
Mares i Pares Delegats
Telèfon: 934 219 529
gpd@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Personal de l’escola

INFANTIL
P3A Núria Pi Murugó nuriapi@escola-proa.cat
P3B Cristina Martínez cmartinez@escola-proa.cat
P4A Miriam Baixas González mbaixas@escola-proa.cat
P4B Montserrat Alós Izquierdo montsealos@escola-proa.cat
P5A Rosa Cabré Ensenyat rcabre@escola-proa.cat
P5B Xènia Buján Marcet xbujan@escola-proa.cat
Coordinació Marta Xarles Ribas mxarles@escola-proa.cat
Mireia Ferrés Moreno mferres@escola-proa.cat
Nativitat Masachs Fatjó nmasachs@escola-proa.cat
Neus Andrés Bacardit nandres@escola-proa.cat
Montserrat Sardà Rico msarda@escola-proa.cat
Arola Claramunt Vergara aclaramunt@escola-proa.cat
PRIMÀRIA
1A Rosa Maria Farrés Vilas rmfarres@escola-proa.cat
1B Maria Dolors Grífols Vila dgrifols@escola-proa.cat
2A Núria Ferrer Vilaseca nferrer@escola-proa.cat
2B Marta Navarro Sacristán manavarro@escola-proa.cat
3A Carles Pahisa Solanas cpahisa@escola-proa.cat
3B Gemma Gómez Masquef ggomez@escola-proa.cat
4A Anna Farrés Vilas afarres@escola-proa.cat
4B Cristina Robles Leiva crobles@escola-proa.cat
5A Ma Àngels Vallbé Fernández mvallbe@escola-proa.cat
5B Marta Conde Cros mconde@escola-proa.cat
6A Elisa Pujadas Garriga epujadas@escola-proa.cat
6B Júlia Plasencia Fernández jplasencia@escola-proa.cat
Coordinació M.Victòria Zamora Muela vzamora@escola-proa.cat
Elisabeth Riquelme Gutiérrez eriquelme@escola-proa.cat
Montserrat Bayo Sobrecasas mbayo@escola-proa.cat
Maria Viñeta Balsells mvineta@escola-proa.cat
Sandra Martínez Collado smartinez@escola-proa.cat
Emília Pueyo Palacios epueyo@escola-proa.cat
Gemma Muntaner Anguera gmuntaner@escola-proa.cat
Genís Barcons Ribalta gbarcons@escola-proa.cat
Alba Morros Andrés amorros@escola-proa.cat
Maria Teresa Romero Mumbert mromero@escola-proa.cat
Mª Ester Tobeña Rosellón etobena@escola-proa.cat
Bernat Jou Delgado bjou@escola-proa.cat
ESO
1 ESO A Mercè Martín Coma memartin@escola-proa.cat
Joaquim Mairal Cànovas jmairal@escola-proa.cat
1 ESO B  Àngels Piracés Balagué apiraces@escola-proa.catm
Núria Català ncatala@escola-pora.cat
2 ESO A Jordi Borràs jborras@escola-proa.cat
Frantzes Xabier Gual Remírez xgual@escola-proa.cat
2 ESO B Mar Manrique Flores manrique@escola-proa.cat
M. Mercè Fontelles Castañé mfontelles@escola-proa.cat
3 ESO A Ana Isabel Carrión Nos acarrion@escola-proa.cat
 Alfons Moreno Soriano almoreno@escola-proa.cat
3 ESO B Jordi Álvarez García jalvarez@escola-proa.cat
Carmen Mateo de Molina cmateo@escola-proa.cat
4 ESO A MªAngels Figuerola Escrig mfiguerola@escola-proa.cat
Juan José López Mateos jjlopez@escola-proa.cat
4 ESO B Montserrat Silva Cintas msilva@escola-proa.cat
Ivan Rodríguez irodriguez@escola-proa.cat
Coordinació Marta Díaz Soriano mdiaz@escola-proa.cat
Víctor Izquierdo Fernández vizquierdo@escola-proa.cat
Lluís Belmonte Roldan lbelmonte@escola-proa.cat
Ana Luisa Campos Bañeres acampos@escola-proa.cat
Gemma Deusedas Yuste gdeusedas@escola-proa.cat
Eduard Niubó Prat eniubo@escola-proa.cat
Begonya Samit Cid bsamit@escola-proa.cat
BATXILLERAT
1 BATX A Maria Teresa Besora Huguet mtbesora@escola-proa.cat
1 BATX B Laura Torró Flor ltorro@escola-proa.cat
1 BATX C Montserrat Estivill Grau mestivill@escola-proa.cat
2 BATX A Josepa V. Alonso Vidaña jvalonso@escola-proa.cat
2 BATX B Àngels Gómez Regadera agomez@escola-proa.cat
2 BATX C Rosa Maria Murillo Miquel rmmurillo@escola-proa.cat
Coordinació Ricard Salcedo Gómez rsalcedo@escola-proa.cat
Ana Maria Ceballos aceballos@escola-proa.cat
Montserrat Colomer Ahicart mcolomer@escola-proa.cat
Telmo Moreno Lanaspa tmoreno@escola-proa.cat
Víctor Izquierdo Fernández vizquierdo@escola-proa.cat
Lluís Belmonte Roldan lbelmonte@escola-proa.cat
Ana Luisa Campos Bañeres acampos@escola-proa.cat
Gemma Deusedas Yuste gdeusedas@escola-proa.cat
Eduard Niubó Prat eniubo@escola-proa.cat
Begonya Samit Cid bsamit@escola-proa.cat
PAS
Àngels Barberà Mir abarbera@escola-proa.cat
Carme Luque López cluque@escola-proa.cat
Cristina Bosch Taboada cbosch@escola-proa.cat
Eulàlia Arrufat Bertran larrufat@escola-proa.cat
Sonia Lisbona Lecina slisbona@escola-proa.cat
Laura Vinuesa Garcia lvinuesa@escola-proa.cat
Marc Wyneken mwyneken@escola-proa.cat
Mònica García Pérez monicagarcia@escola-proa.ca
CONSERGES
Francisco J. Víudez Caballero fviudez@escola-proa.cat
Lluís Català Alba lcatala@escola-proa.cat
Isabel Cantos icantos@escola-proa.cat
Carme Urrea Urgell carmeurrea@escola-proa.cat
Mercé Soler msoler@escola-proa.cat
INFORMÀTICA
Joaquim Coca Rucarols jcoca@escola-proa.cat
Carles Núñez Pinart canunez@escola-proa.cat
MANTENIMENT
Carles Monje Roge cmonje@escola-proa.cat
David Mena Recio dmena@escola-proa.cat
ESPAI DEL MIGDIA
Coordinació Lourdes Tarafa Falcó ltarafa@escola-proa.cat
Cristina Bosch Taboada cbosch@escola-proa.cat
Montserrat Ramos Romagosa mramos@escola-proa.cat
Ariadna Pujadas Hidalgo apujadas@escola-proa.cat
Arola Claramunt Vergara aclaramunt@escola-proa.cat
Bernat Cortina Murillo bcortina@escola-proa.cat
Carme Urrea Urgell carmeurrea@escola-proa.cat
Cristina Coca Rucarols ccoca@escola-proa.cat
Laura Parada Parra lparada@escola-proa.cat
Marc Carreño Vidal mcarreno@escola-proa.cat
Marc Wyneken González mwyneken@escola-proa.cat
Marta Isalt Marsal misalt@escola-proa.cat
Mercè Soler López msoler@escola-proa.cat
Remei Vizcarro Mata rvizcarro@escola-proa.cat
Sandra Torner Vallès storner@escola-proa.cat
Trini Barnés Manzanares tbarnes@escola-proa.cat
Xavier Vela Ramírez xvela@escola-proa.cat